Izolace střechy sníží tepelné ztráty

 

Zvyšující se ceny energií mohou být pro mnoho domácností poměrně značným strašákem. Proto je zapotřebí hledat možnosti, jak se dá snížit jejich spotřeba. Jednou z účinných metod je investice do zateplení střechy.

 

Proč investovat právě do rekonstrukce střechy?

 

Kvalitní střechou snížíte tepelné ztráty, a to klidně o desítky procent. Je známo, že teplo z domu nejčastěji uniká právě skrz střechu. Zejména u starších rodinných a bytových domů jde o problém, neboť nedokážou dobře izolovat. Poznáte to hlavně v zimním období, kdy musíte hodně topit, abyste uvnitř objektu udrželi příjemnou teplotu. Pak se ale divíte, že vám přijde tučné vyúčtování za elektřinu a plyn.

 

Izolace střechy, potažmo tepelná izolace stropu, je samozřejmě poměrně nákladnou investicí, z dlouhodobého hlediska se však jednoznačně vyplácí. Zvolíte-li zkušenou firmu, jež se na izolace střech specializuje, můžete se již brzy dočkat toho, že spotřeba energií ve vaší domácnosti bude o poznání nižší nežli během letošní zimy, kdy naštěstí nepanovaly nijak extrémně nízké teploty.

 

Zvolit lze kupříkladu účinnou a levnou metodu zateplení pomocí kontaktní fasády, která se nejčastěji aplikuje u klasických panelových bytových domů, lze ji však použít rovněž pro rodinné domy. Její kouzlo tkví v poměrně rychlé a stavebně nenáročné aplikaci. U běžného rodinného domu může být hotova už během pár týdnů.

 


Stará se o Vás

 
+420 603 186 727

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Zadejte svůj e-mail a získejte výhody

Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží

 • Ursa PureOne DF 39  

  Ursa PureOne DF 39

  Produkt vyráběný technologií Pureone. Bílá minerální izolace, která je čistá, kompaktní, nedráždivá, bez obsahu formaldehydů a šetrná k životnímu prostředí. To vše při zachování bezkonkurenční objemové hmotnosti 15kg/m3.  

  Cena: 
  1 089,00 Kč / m3
 • Isover DOMO PLUS  

  Isover DOMO PLUS

  λD=0,038 W/m.K Role Isover DOMO PLUS jsou vhodné pro jakékoli tepelné, zvukové, nezatížené izolace pro zabudování do konstrukcí zavěšených pohledů, zateplení podkroví, k izolaci dutin (zvýšení protihlukové izolace), i na nepochůzí stropní a střešní konstrukce.

  Cena: 
  1 282,60 Kč / m3
 • Ursa PureOne SF 34  

  Ursa PureOne SF 34

  λD= 0,034 (W/m·K) URSA SF 34 je nekašírovaná minerální izolace ze skelné vlny s pomocnými ryskami na horní straně pro přířez. Je dodávaná ve formě rolí. Je určená především do rámových konstrukcí, tj. šikmých střech a obvodových plášťů dřevostaveb.

  Cena: 
  2 057,00 Kč / m3
 • Ursa Pureone DF 39 tl. 100mm  

  Ursa Pureone DF 39 tl. 100mm

  Cena: 
  1 089,00 Kč / m3
 • Ursa Pureone DF 39 tl. 40mm  

  Ursa Pureone DF 39 tl. 40mm

  Cena: 
  1 089,00 Kč / m3