Zateplení kontaktní fasádou

Abyste snížili náklady na provoz vaší domácnosti, je vhodné se kromě jiných aspektů zaměřit na izolaci střechy a fasády. Dobře izolovaný objekt totiž nepropouští zbytečně moc velké množství tepla, které tak zůstává uvnitř domu, což má za následek výrazné snížení spotřeby elektřiny, potažmo plynu a vody.

 

Co je kontaktní fasáda?

 

Vyzkoušenou metodu už dlouhá léta představuje zateplení kontaktní fasádou. Jak už z názvu vyplývá, jde o způsob, kdy je izolant pevně napojený na zdivo a stěny, a to pomocí speciální lepící hmoty. K upevnění se přitom používají hmoždinky, což zajistí potřebnou stabilitu.

 

Precizně provedená kontaktní fasáda může snížit tepelné ztráty klidně až o desítky procent, díky čemuž budete v budoucnu platit výrazně méně peněz za dodávky energií. V dnešní době jde o mimořádně žádoucí prvek, neboť ceny elektřiny, plynu a vody rok od roku stoupají.

 

Jak dlouho trvá realizace?

 

Izolace střech, případně tepelná izolace stropu kontaktní fasádou je v případě klasického rodinného domu otázkou maximálně několika týdnů, pokud se obrátíte na zkušenou firmu. Již příští topnou sezonu tak budete mít svůj dům rekonstruovaný a budete se moci těšit z toho, že vám účty za energie nebudou tolik drtit váš rodinný rozpočet. Celkové náklady za energie, které vás nyní mohou vyjít na desítky tisíc korun ročně, se díky solidně provedené izolaci střechy a stopů sníží skutečně výrazně, takže se během pár let vynaložené finanční prostředky navrátí.


Stará se o Vás

 
+420 603 186 727

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Zadejte svůj e-mail a získejte výhody

Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží

 • Ursa PureOne DF 39  

  Ursa PureOne DF 39

  Produkt vyráběný technologií Pureone. Bílá minerální izolace, která je čistá, kompaktní, nedráždivá, bez obsahu formaldehydů a šetrná k životnímu prostředí. To vše při zachování bezkonkurenční objemové hmotnosti 15kg/m3.  

  Cena: 
  1 089,00 Kč / m3
 • Isover DOMO PLUS  

  Isover DOMO PLUS

  λD=0,038 W/m.K Role Isover DOMO PLUS jsou vhodné pro jakékoli tepelné, zvukové, nezatížené izolace pro zabudování do konstrukcí zavěšených pohledů, zateplení podkroví, k izolaci dutin (zvýšení protihlukové izolace), i na nepochůzí stropní a střešní konstrukce.

  Cena: 
  1 282,60 Kč / m3
 • Ursa PureOne SF 34  

  Ursa PureOne SF 34

  λD= 0,034 (W/m·K) URSA SF 34 je nekašírovaná minerální izolace ze skelné vlny s pomocnými ryskami na horní straně pro přířez. Je dodávaná ve formě rolí. Je určená především do rámových konstrukcí, tj. šikmých střech a obvodových plášťů dřevostaveb.

  Cena: 
  2 057,00 Kč / m3
 • Ursa Pureone DF 39 tl. 100mm  

  Ursa Pureone DF 39 tl. 100mm

  Cena: 
  1 089,00 Kč / m3
 • Ursa Pureone DF 39 tl. 40mm  

  Ursa Pureone DF 39 tl. 40mm

  Cena: 
  1 089,00 Kč / m3