Expresní doprava

20. 5. 2013

V rámci zkvalitnění služeb zákazníkům, nabízíme nyní možnost expresní dopravy do 24 h od odeslání objednávky.

Jelikož běžně zavážíme do 5-ti pracovních dnů (z důvodu vytížení dopravy), je tato expresní služba zpoplatněna dopravným 8 kč/km jednosměrně z našeho skladu v Č. Budějovicích.

Pro názornost jeden příklad:
Zákazník z Jihlavy potřebuje urychleně zavéz zboží. Objedná zboží na našem e-shopu a zaškrtne ve způsobu dopravy "Expres do 24 h" Po odeslání objednávky je zákazník telefonicky kontaktován a okamžitě je s ním dohodnut termín vykládky.
K ceně objednávky platí dopravné v tomto případě 1040 kč.

 Č. Budějovice - Jihlava  130 km x 8 kč = 1040 kč.


E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Zadejte svůj e-mail a získejte výhody

Stará se o Vás

 
+420 603 186 727

E-mailový zpravodaj

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.


Zadejte svůj e-mail a získejte výhody

Speciální přání


captcha image

Nejprodávanější zboží

  • Ursa PUREONE DF 39  

    Ursa PUREONE DF 39

    Produkt vyráběný technologií Pureone. Bílá minerální izolace, která je čistá, kompaktní, nedráždivá, bez obsahu formaldehydů a šetrná k životnímu prostředí. To vše při zachování bezkonkurenční objemové hmotnosti 15kg/m3.  

    Cena: 
    556,60 Kč / m3
  • Isover DOMO PLUS  

    Isover DOMO PLUS

    λD=0,038 W/m.K Role Isover DOMO PLUS jsou vhodné pro jakékoli tepelné, zvukové, nezatížené izolace pro zabudování do konstrukcí zavěšených pohledů, zateplení podkroví, k izolaci dutin (zvýšení protihlukové izolace), i na nepochůzí stropní a střešní konstrukce.

    Cena: 
    605,00 Kč / m3
  • Knauf Classic 039  

    Knauf Classic 039

    Classic 039 s ECOSE® Technology je víceúčelově aplikovatelný. Lze jej použít v konstrukci šikmých střech jako tepelně izolační výplň, dále jako tepelně izolační výplň vnějších roštových konstrukcí, ale také jako výplň roštových konstrukcí vnitřních. λD= 0,039 (W/m·K)

    Cena: 
    568,70 Kč / m3
  • Ursa SF 34  

    Ursa SF 34

    λD= 0,034 (W/m·K) URSA SF 35 je nekašírovaná minerální izolace ze skelné vlny s pomocnými ryskami na horní straně pro přířez. Je dodávaná ve formě rolí. Je určená především do rámových konstrukcí, tj. šikmých střech a obvodových plášťů dřevostaveb.

    Cena: 
    934,60 Kč / m3
  • PURE 39 RN Silver  

    PURE 39 RN Silver

    PURE 39 RN SILVER je difúzně otevřená tepelná izolace z minerální vlny na bázi skla, bílé barvy. Je určená pro univerzální použití, např. izolace šikmých střech a izolace podhledů. Je dodávaná ve formě rolí. Izolace PureOne by URSA je nadstandardně uživatelsky příjemná, nedráždivá a neobsahuje formaldehydy. Je doporučována všude tam, kde je potřeba dosáhnout nejvyšší možné kvality vnitřního prostředí.    

    Cena: 
    810,70 Kč / m3